Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,804 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Guarin-Inter, ideja e rinovimit. Hernanes…”

Di Marzio: “Guarin-Inter, ideja e rinovimit. Hernanes…”
Ardis
  • On 22/01/2014, 15:35

Merkatoja e Interit eshte ne konfuzion, ka shume alternativa dhe ngecje qe mund te ndodhin gjate dites. Situatat jane te shumta dhe secila eshte ne varesi te tjetres.

Ja dhe te fundit nga eksperti i calciomercatos Gianluca Di Marzio mbi levizjet e merkatos zikalter: “Hernanes ne orbiten zikalter. Mesfushori brazilian i Lazios qendron nje objektiv i Interit por gjithcka do te varet shitjet e Guarin dhe/ose te Ranocchias. Persa i perket kolumbianit ka pasur disa kontakte me Napolin: Interi kerkon qe te mos nenvleresohet dhe preferon qe te mos futen lojtare te tjere ne tratativa. Cannavaro pelqehet por eshte vleresuar pak. Sot Fassone duhet te takoje agjentin e Guarin dhe/ose lojtarin vete per te gjetur dhe vleresuar zgjidhjet e mundshme. Rinovimi eshte i larget por jo i pamundur: shoqeria zikalter nuk ofron me shume se 2,5 milione €, nje situate e qarte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags