Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

428 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Icardi ben vizitat te enjte dhe pastaj blerja”

Di Marzio: “Icardi ben vizitat te enjte dhe pastaj blerja”
Xhorxh Gellci

Nga studiot e Sky, Gianluca Di Marzio ka treguar te rejat me te fundit per merkaton e Interit: “Mauro Icardi eshte duke arritur. Do te behen vizitat mjekesore te enjte ne mengjes, pastaj do te mbyllet marreveshja qe eshte gjetur me Sampdorian. Dita e pare zikalter per Mauron do te jete e enjtja.” Blerja e tij do te kushtoje 13 milion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.