Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,200 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter 25 milione euro per Joao Mario!”

Di Marzio: “Inter 25 milione euro per Joao Mario!”
Bujar Berishaj

Inter provon per nje nga protagonistet absolut te Portugalise.

Behet fjale per Joao Mario, lojtari i Sporting Lisbones. Ai i pelqen shume sidomos pronareve te rinje kinez me zikalterit qe kane arritur te ofrojne 25 milione euro per te djegur konkurrencen. Agjenti i Joao Mario eshte Kia Joorabchian qe me Suning ka bere disa operacione te ndryshme ne Kine.

Inter synon Joao Marion dhe tani presingu behet shume konkret…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.