Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter-Candreva, zikalterit arrijne ne 25 mil. duke perfshire bonuset. Lotito tani…”

Di Marzio: “Inter-Candreva, zikalterit arrijne ne 25 mil. duke perfshire bonuset. Lotito tani…”
Bujar Berishaj

Udhetimi i Piero Ausilio ne SHBA ka sherbyer per te kthyer qetesi ne shtepine zikalter, me alarmin Mancini qe tani duket se eshte zhdukur.

Ne merkato, regjistrohen hapa te rinje para ne tratativen Antonio Candreva, me palet qe jane gjithmone e me afer dhe gati per te mbyllur akordin per transferimin e lojtarit te zikalterit.

Oferta e Interit eshte 25 milione euro duke perfshire bonuset, oferte qe i afrohet shume kerkeses se Lotitos qe tani mund te pranoj perfundiisht. Me blerjen e Candrevas, tashme shume afer, zialterit do te provojne te bindin Mancinin per te qendruar, duke qene se konsiderohet trajneri ideal per pankinen e Interit.

Tani gjithcka do te varet nga vet Mancini qe, ne rast lamtumire, nuk do te marr asnje demshperblim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.