Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,520 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter-Eto’o, keni kujdes. Sagna, se shpejti pergjigja…”

Di Marzio: “Inter-Eto’o, keni kujdes. Sagna, se shpejti pergjigja…”
Xhorxh Gellci

Gjate emisionit “Speciale Calciomercato”, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje per merkaton e Interit. Me poshte keni deklaratat e tij per lojtaret me te nxehte si dhe per rikthime te bujshme:

PATRICE EVRA – “Nuk kemi asnje prove qe Ausilio ka takuar francezin gjate udhetimit te tij sot ne Londer.”

BACARY SAGNA – “Situata eshte ne zhvillim. Lojtari po mendon per te ardhmen e tij: ne tryeze ka oferten e Interit dhe rinovimin me Arsenal. Vendimi mund te vije javen e ardhshme, dhe zikalterit shpresojne: mundesite jane te shumta.”

SAMUEL ETO’O – “Drejtuesi zikalter Piero Ausilio ka takuar Vigorellin, agjentin e sulmuesit te Chelsea. Nuk perjashtohet qe eshte folur per nje rikthim te tij tek Inter. Them vetem kaq: Kujdes per kete “mundesi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.