Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter-Galatasaray, akoma nuk ka marreveshje per Nagatomon. Zikalterit duan…”

Di Marzio: “Inter-Galatasaray, akoma nuk ka marreveshje per Nagatomon. Zikalterit duan…”
Bujar Berishaj

Nje takim per te provuar nje blerje me titull perfundimtar.

Por perfundimi i tij duhet vendosur akoma, kjo sepse Interi dhe Galatasaray nuk kane gjetur akoma marreveshjen per shitjen e Yuto Nagatomo te klubi turk.

Japonezi u larguar per ne Stamboll gjate dimrit dhe tani pritet te qendroj atje. Keshtu sot eshte mbajtur nje takim ne zyrat e Interit qe ka perfunduar disa minuta me pare me prezencen e agjentit Federico Pastorello.

Distanca mes kerkeses dhe ofertes nuk eshte reduktuar akoma, Interi deshiron 4 milione euro per te lene te lire mbrojtesin kurse Galatasaray ofron rreth 2 milione euro.

Keshtu eshte parapare nje takim tjeter ne ditet e ardhshme per te tentuar nje arritje te nje marreveshje per transferimin perfundimtar te Nagatomos te turqit.

Me nje Galatasaray shume te interesuar per te blerje Nagatomon perfundimisht.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.