Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

308 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»
Ardis
  • On 18/06/2013, 11:40

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. Mbrojtesi i majte eshte nje kerkese e menjehereshme e Inter-it. Do te flitet edhe per Schelotto-n, Alvarez-in dhe tentativat ndaj Cassano-s.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.