Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,417 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter, per Banegan eshte e kryer! Tratative e avancuar per…”

Di Marzio: “Inter, per Banegan eshte e kryer! Tratative e avancuar per…”
Bujar Berishaj

Duke iu pergjigjur pyetjeve te tifozeve ne Twitter, Gianluca Di Marzio ka folur per te ardhmen e dy lojtareve qe me shume mundesi sezonin tjeter do te jene zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit te Sky Sport:

“Klubi zikalter ka mbyllur per Ever Banegan. Argjentinasi do t’i paguaj Sevillas nje shume te hollash dhe pastaj do te arrij ne Milano. Pastaj eshte edhe tratativa, shume e avancuar, per Caner Erkin Operacioni per mbrojtesin e Fenerbahce mund te mbyllet brenda pak kohesh pasi te kete zhvilluar testet mjeksore”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.