Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter, sondazh per Oscar. Chelsea nuk e konsideron te pashitshem. Candreva…”

Di Marzio: “Inter, sondazh per Oscar. Chelsea nuk e konsideron te pashitshem. Candreva…”
Bujar Berishaj

Nje sygjerim i ri, brazilian dhe intrigues per Interin.

Zikalterit ne oret e fundit kane bere nje sondazh me Chelsean per Oscar. Profili i 24-vjecarit pelqehet shume ne shtepine zikalter te cilet kane kerkuar informacione me klubin anglez te hapur per te diskutuar.

Chelsea nuk e konsideron lojtarin te pashitshem, tani do te kerkohet qe te kuptohet si mund te behet tratativa (cmimi, menyra e pageses, formula etj). Operacioni i Oscar nuk eshte i varur nga operacioni per Candreva qe eshte drejt mbylljes, me detajet e fundit qe mund te sistemohen sot.

Merkato e Interit gati per t’u ndezur, Oscar nje profil qe ngacmon fantazite zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.