Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

903 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Isla deshiron te shitet me cdo kusht. Interi po e pret…”

Di Marzio: “Isla deshiron te shitet me cdo kusht. Interi po e pret…”
Inter Club Staff

Ju kishim thene disa dite me pare qe Isla kerkonte largimin nga Juventusi. Ai deshiron qe te luaje vitin qe vjen ne boterorin e Brazilit, dhe preferon Interin sepse mendon se do e zinte formacionin tek zikalterit.

Edhe Gianluca Di Marzio konfirmon qe historia me zikalterit nuk ka mbaruar: “Ne javen qe vjen qe do te luhet edhe finalja e Superkupes Italiane, ne shtepine Juventus nuk jane mbyllur llogarite e merkatos. Me sakte Isla, deshiron te largohet tek Interi. Nese ai do te shitet Juventusi do te kerkoje dy lojtare krahu dhe nje mesfushor.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags