Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Isla, sapo mbaroi takimi Inter-Juventus: Neser takim me Udinesen!”

Di Marzio: “Isla, sapo mbaroi takimi Inter-Juventus: Neser takim me Udinesen!”
Inter Club Staff

Cdo gje shkon perpara, ashtu sic ishte menduar.

Mauricio Isla eshte gjithnje e me prane Interit. Hap pas hapi, tratativa ka gjetur nje zgjidhje. Ka pasur sot nje takim i cili para pak minutash ka mbaruar, operacioni eshte drejt fundit por nuk eshte mbyllur sepse Marotta neser do te flase me Udinesen per te gjetur formulen e duhur per gjysmen e dyte te kartonit. Interi do ta mare Islen, por jo ne shifrat qe kane rene ne te kaluar dakord Juventusi dhe Udinese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.