Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

7,478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Ka nje emer te ri per sulmin e Interit dhe vjen nga Ligue 1

Di Marzio – Ka nje emer te ri per sulmin e Interit dhe vjen nga Ligue 1
Inter Club Staff

Kerkimi i nje sulmuesi nga ana e Interit nuk ka perfunduar ende dhe tashme ka dal ne pah nje emer i ri.

Pasi eshte diskutuar sot per nje rikthim te mundshem te Goran Pandev, tani po flitet nje emer i ri: Islam Slimani, sulmues algjerian 31 vjecar ne pronesi te Leicester por qe luan me Monaco.

Kete gje e tregon Sky Sport me ne krye Di Marzion.

Sipas lajmeve te fundit, lojtari i perket skuderise se Federico Pastorello i cili eshte takuar sot me Piero Ausilion per te rregulluar nje kalim te tijin ne Milano.

Slimani ne ditet e kaluara eshte lakuar si nje blerje e Manchester United apo Tottenham, edhe keto skuadra ne kerkim te sulmuesve.

Priten te reja ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.