Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

2,102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Mancini, nuk ka befasi negative. Merkato: ja te gjitha levizjet e shoqerise zikalter”

Di Marzio: “Mancini, nuk ka befasi negative. Merkato: ja te gjitha levizjet e shoqerise zikalter”
Bujar Berishaj

I intervenuar ne lidhje nga redaksia e Sky Sport 24, Gianluca Di Marzio ben nje permbledhje mbi merkaton e Inter, duke nisur nga e ardhmja e Roberto Mancini: “Nuk besoj ne befasi negative per te. Besoj ne trajnerin e tij per te ndertuar nje skuader te rendesishme per sezonin e ardhshem.”

Eksperti i merkatos pastaj thekson edhe levizjet e ardhshme te dirigjences zikalter: “Nese me pare rinovimi i Icardit dukej e destinuar per ta shitur per nje shifer te madhe, tani deshira per te rinisur nga sulmuesi argjentinas duket e qarte. Toulalan-Toure? Francezi do te ishte nje goditje e eksperiences ne mesfushe, kurse per afrikanin them qe nese ka nje mundesi te vogel per ta marr, do te peshonte raporti i mire qe ai ka me Mancinin. Mirepo pa Champions mbetet per tu pare nese ai eshte i gatshem te vij ne Milano. Podolski? Eshte nje huazim i thjeshte dhe nuk besoj qe Inter do mbeshtetet tek ai per te ardhmen, pastaj Jovetic mbetet nje objektiv per sulmin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.