Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,882 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Mancini qendron, Pato thote Inter sepse…”

Di Marzio: “Mancini qendron, Pato thote Inter sepse…”
Bujar Berishaj

Nuk ka asnje dyshim mbi qendrimin e Roberto Mancini tek Inter eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio:

“Mancini do te qendroj per te provuar ndertimin e Interit qe ai deshiron, per skudeto ose te pakten me kompetitiv sesa ky aktual.  Shoqeria po leviz qe tani ne merkato, duke kerkuar lojtar te rendesishem, shume kane arhdur ne janar. Mancini do te qendroj, pavaresisht zerave mbi nje largim te mundshem.”

Pastaj ai vazhdon: “PSG? Mendoj qe tek PSG mund te kthehet Leonardo, qe deshiron te jete trajner dhe e njeh mire ambientin. Gjithmone nese Wenger nuk vendos te largohet nga Arsenal, Dybala do te jete nje emer i nxehte ne vere, edhe Inter eshte i interesuar. Pato? Ka thene Inter sepse i eshte propozuar shume skuadrave dhe Inter ka qene e vetmja qe nuk i ka mbyllur dyert perfundimisht. Ndoshta eshte i vetmi ekip qe mund te vleresoj nje rikthim te tij ne Itali.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.