Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

425 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Mazzarri kerkon Nainggolan. Dhe tani ofron…”

Di Marzio: “Mazzarri kerkon Nainggolan. Dhe tani ofron…”
Andi Prifti

Nga studiot e Sky, Gianluca Di Marzio, ka garantuar se Radja Nainggolan eshte nje nga objektivat primare te Interit: “Nainggolan eshte i pari ne listen e mesfushoreve qe ka pregatitur Walter Mazzarri. Tani Interi ofroi nje shume me te madhe parash, duhet te presim e te shohim nese Cagliari do ta pranoje oferten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.