Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,232 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”
Xhorxh Gellci

Takim mes Inter dhe Genoa i planifikuar per neser. Kete thote Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Hapet nje rruge merkatoje mes Morattit dhe Preziosit, ne loje eshte emri i Luca Antonellit per krahun e majte zikalter. Nje hipoteze qe pelqehet tek zikalterit po ajo me e vecanta i takon Genoas. Sepse presidenti Preziosi ka nje ide te re, dhe quhet Antonio Cassano . Ne takimin e neserm do te diskutohet edhe per te, Interi eshte i gatshem te diskutoje per situaten e Cassanos: nuk do mbyllet per nje kohe te shkurter, dhe neser do jete nje diskutim paraprak. Genoa do te flase edhe per Schelotto dhe Alvarez, pervec se per Antonellin. Dhe me idene per te risjelle Cassanon ne Genova, por tek skuadra tjeter nga ku ka qene me pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.