Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio nga Sky: “Inter, kontakt me agjentin e Darmian: ja kerkesa e United!”

Di Marzio nga Sky: “Inter, kontakt me agjentin e Darmian: ja kerkesa e United!”
Bujar Berishaj

Arrijne te rejat e fundit te merkatos se Interit nga eksperti Gianluca Di Marzio.

Pervec emrave te zakonshem te Sime Vrsaljko, Alessandro Florenzi dhe Davide Zappacosta, mbetet e nxehte pista per Matteo Darmian.

Sic raporton Gianluca Di Marzio nga emisioni Calciomercato – L’originale, klubi zikalter sot ka pasur nje kontakt me agjentin e mbrojtesit te Manchester United.

Vet mbrojtesi ne ditet e kaluara ka hapur dyert per nje rikthim te tij ne Itali me Djajte e Kuq qe e vleresojne lojtarin rreth 20 milione euro.

Interi po kerkon te kuptoj nese mund te mbyll kete operacion ndoshta me nje huazim me te drejte blerje, me huazimin per te cilin do te paguhej nje shifer e larte.

Nje operacion pak a shume qe do te ishte i ngjashem me ate qe Interi po provon per brazilianin Malcom me Interin dhe agjentin e Darmian qe jane ne kontakt.

Me shume te reja rreth kesaj ceshtje priten ditet ne vazhdim me Interin qe po kerkon me ngulm nje mbrojtes per krahun e djathte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.