Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 18, 2021

Scroll to top

Top

721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Oferte e Galatasaray per Wellington. Bardi dhe Benassi”

Di Marzio: “Oferte e Galatasaray per Wellington. Bardi dhe Benassi”
Xhorxh Gellci

Gianluca Di Marzio, eksperti i merkatos te Sky Sport jep disa te reja ne lidhje me merkaton zikalter gjate emisionit ‘Speciale Calciomercato. Sipas tij: “Bardi dhe Benassi do te shkojne tek Livorno, operacioni eshte praktikisht i mbyllur per te dy lojtaret. Interi eshte pas Wellington dhe eshte i vendosur per ta marre lojtarin, pavaresisht nje oferte nga Galatasaray per lojtarin…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.