Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,529 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Oferte nga Zenit per Murillon, Inter e konsideron te ulet. Zikalterit kane bere nje…”

Di Marzio: “Oferte nga Zenit per Murillon, Inter e konsideron te ulet. Zikalterit kane bere nje…”
Bujar Berishaj

Sic thote Gianluca Di Marzio te Sky Sport, klubi rus Zenit ka bere oferten e pare per Murillon qe eshte konsideruar e ulet nga Interi.

Klubi zikalter ne keto ore i ka derguar Zenitit nje kunder-oferte. Tani duhet kuptuar se si do te pergjigjet Zenit dhe sidomos nese do te vendos te perfshije Garay ne tratative, me argjentinasin tashme te kontaktuar nga Interi dhe Zanetti.

Padyshim, nese lojtari perfshihet, do te kishte nje shume parash ne favor te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.