Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

968 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Osvaldo synon Interin. Ne fund te merkatos…”

Di Marzio: “Osvaldo synon Interin. Ne fund te merkatos…”
Xhorxh Gellci

Lajme te reja edhe ne frontin Daniel Osvaldo. I sjell Gianluca Di Marzio nga websiti i tij zyrtar: “Ofertat per Osvaldo nuk mungojne, por lojtari po reflekton. Sulmuesi verdhekuq, i grumbulluar nga Rudi Garcia per ndeshjen miqesore kunder Ternanes neser mbasdite, nuk i ka thene akoma po ofertes te Southampton. Klubi anglez eshte i gatshem te ofroje rreth 3 milion euro se bashku me bonuse te perfshira, por edhe Wolfsburg dhe Tottenham nuk dorezohen. Por gjithashtu, nuk perjashtohet qe ne fund te merkatos, te dalin zgjidhje te reja interesante, si per shembull ajo e Interit, qe eshte nje destinacion shume i pelqyer nga lojtari. Prandaj, Osvaldo po merr kohe per te vendosur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.