Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

525 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: Politano qendron, Inter refuzon 30 milion euro nga Fiorentina!

Di Marzio: Politano qendron, Inter refuzon 30 milion euro nga Fiorentina!
  • On 01/09/2019, 1:04

Duke pare vleresimin nga Conte e drejtuesit por edhe deshiren e vete lojtarit, Matteo Politano do qendroj tek Inter. Ky eshte lajmi i minutave te fundit nga Gianluca Di Marzio. Keto oret e fundit te merkatos, Fiorentina ka paraqitur nje oferte prej 30 milion euro. Marotta e Ausilio e kane vleresuar kete oferte dhe kane vendosr qe te mos privohen nga Politano. Te gjitha palet duken entuziaste dhe te lumtura pasi Matteo ishte hequr prej kohesh nga lista e shitjes, edhe deshira e vete lojtarit ishte te qendronte ne Milano. Ky vendim ka bere qe te largohet objektivi i cili u perfol se do ishte zevendesuesi i tij, Rebic. Nese Fiorentina nuk ben ndonje “cmenduri” diten e fundit te merkatos, Matteo do vazhdoj te qendroj ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.