Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

748 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Skuader e re per Samuele Longo. Ndoshta Interi…

Di Marzio – Skuader e re per Samuele Longo. Ndoshta Interi…
Xhorxh Gellci

Direkt nga eksperti i merkatos te Sky, Gianluca Di Marzio, vjen emri i nje pretendenti te ri per Samuele Longo. Kete rradhe eshte Catania qe e kerkon me ngulm dhe nuk perjashtohet mundesia qe Longo te huazohet edhe nje vit, per te fituar me shume eksperience. Gjithashtu do te kishte mundesine te luante me vazhdimesi, pasi tek Interi mund te jete i mbyllur nga Icardi, Milito por edhe Belfodil dhe Palacio (duke menduar edhe per nje sulmues tjeter qe mund te vije).

Keto jane fjalet e Di Marzio: “Emer i ri per sulmin e Catanias. Shoqerise siciliane i pelqen Samuele Longo, sulmues i Interit. Ka patur nje takim mes agjentit te tij Claudio Vigorelli dhe drejtuesve te Catanias, eshte bere nje diskutim fillestar. Longo mund te largohet kete vit nga Inter, dhe Catania eshte nje nga kandidatet per ta marre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.