Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,754 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Sporting refuzon oferten e Interit per Joao Mario, zikalterit bashkpunonje me agjentin. Ne hyrje…”

Di Marzio: “Sporting refuzon oferten e Interit per Joao Mario, zikalterit bashkpunonje me agjentin. Ne hyrje…”
Bujar Berishaj

Fakti qe Interi ka ofruar 25 milione euro per Joao Mario tashme dihet.

Por, sic raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, portugezet kane refuzuar kete oferte, duke vazhduar te kerkojne 60 milionet e klauzoles. Interi eshte duke bashkpunuar me agjentin e lojtarit per te ulur cmimin e portugezit. Zikalterit do te vezhgojne situaten, duke shpresuar per lajme pozitive nga Portugalia.

Sa i perket lojtareve ne hyrje Interi ka blere mbrojtesin Julian Illanes 19 vjec te Instituo de Cordoba per rreth 1 milione euro. Operacioni eshte mbyllur, me lojtarin dhe agjentin e tij qe ishin te pranishem ne Milano per te mbyllur kete marreveshje. Argjentinasi pritet te vij ne janar kur kampionati ne Argjentine te perfundoj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.