Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,240 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Toure, Inter vazhdon te shpresoj dhe deshiron…”

Di Marzio: “Toure, Inter vazhdon te shpresoj dhe deshiron…”
Bujar Berishaj

“Inter shpreson akoma qe te arrij tek Yaya Toure. Mbetem shume pesimist, por edhe sot eshte kuptuar qe Inter nuk do te marr asnje mesfushor deri sa te kete shprese per te mbyllur me mesfushorine Cityt. Keshtu ndalojne te gjitha tratativat, nga Song, pas te cilit eshte edhe Milan, dhe deri tek Allan.” Kete thote Gianluca Di Marzio  ne lidhje nga Udine. “Ka hapa perpara cdo dite, edhe pse milimetrik.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.