Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

495 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Diego Laxalt afer Almerias: po negociohet per nje huazim

Diego Laxalt afer Almerias: po negociohet per nje huazim
Bujar Berishaj

Diego Sebastian Laxalt Suarez me shume gjasa do te largohet nga shtepia e Inter.

Merkatoja zikalter leviz edhe ne dalje dhe lojtari i ri i klasit ’93 nga Montevideo afrohet gjithnje e me shume me Almerian. Sa i perket formules, po negociohet per nje huazim me kontaktet qe sipas gazetari te Sky Sport, GIanluca Di Marzio, po behen me te dendura, pasi filluan dy dite me pare. Keshtu, spanjollet, jane ne pole position per ish-lojtarin e Bolognas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.