Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

728 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Diego Laxalt, do te kete nje huazim tjeter per lojtarin: Tre ekipe e deshirojne!

Diego Laxalt, do te kete nje huazim tjeter per lojtarin: Tre ekipe e deshirojne!
Inter Club Staff

E ardhme e paqarte per Diego Laxalt i cili eshte mes Italise, Spanjes dhe Frances. Per mesfushorin, i cili sapo ka mbaruar eksperiencen e tij tek Bologna po mendohet nje huazim tjeter.

Per momentin per Uruguajanin ka tek Interi tre kerkesa. E para eshte nga ana e Empolit, e dyta nga Almeria ne Spanje dhe e treta nga Lille ne France.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags