Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

171 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dirigjenca e Torinos ne San Siro edhe per te folur per merkato me Interin. Ne tratativa…

Dirigjenca e Torinos ne San Siro edhe per te folur per merkato me Interin. Ne tratativa…
Inter Club Staff

Pervec mesfushes zikalter edhe Torino po kerkon te forcoje repartin e mesit te fushes, dhe ne kete rast po mendon pikerisht per nje interist qe ka ngelur prej kohesh jashte 11, Yann M`Vila.

Ndeshja e ardhshme midis ketyre dy skuadrave ne San Siro do te jete rasti per ti dhene nje pershpejtim tratatives. Yann M`Vila, 24 vjecar mediano i Interit (por ne pronesi te Rubin Kazan) ka qene i vezhguar qe ne dhjetor. Francezi ka nje oferte nga Anglia (e kerkon QPR), por shpreson te qendroje ne Itali. Me klubin zikalter lojtari, jo shume i preferuar nga Mancini edhe per shkak te nje mosmarreveshjeje, do te shkepuse marredheniet sapo te gjeje nje destinacion te ri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.