Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

818 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dite zie per Osvaldon, kjo eshte arsyeja se pse ai do te jete jashte me Lazion…

Dite zie per Osvaldon, kjo eshte arsyeja se pse ai do te jete jashte me Lazion…
Inter Club Staff

Sulmuesi i Interit Pablo Daniel Osvaldo nuk do te mare pjese ne ndeshjen e neserme ndermjet Interit dhe Lazios. Sic eshte treguar edhe gjate dites, sulmuesi zikalter ka udhetuar drejt Argjentines per nje vdekje qe i ka ndodhur gruas. Gjate dites se djeshme ka humbur jeten babai i gruas se tij, pra vjerri i Osvaldos. Ky eshte motivi se pse ai ka munguar ne stervitje dhe tashme do te mungoje sot ndaj Lazios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.