Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

383 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ditelindjet, viktima e radhes eshte Candreva: sulm ne grup me veze dhe miell nga shoket e skuadres!

Ditelindjet, viktima e radhes eshte Candreva: sulm ne grup me veze dhe miell nga shoket e skuadres!
Inter Club Staff

Tashme eshte bere tradite ne shtepine Inter qe kush ka ditelindjen te suprizohet ne menyre te befasishme nga nje sulm me miell dhe pse jo, disa here edhe veze.

Pas shume lojtaresh, pjestare te stafit por edhe magazinier te skuadres, sot ka qene radha e Antonio Candreves.

Lojtari italian ka mbushur sot 31 vjec, dhe nderkohe qe po ecte drejt fushes stervitore, eshte gjendur i papregatitur perballe nje sulmi ne grup te shokeve te skuadres me ne krye kapitenin Icardi i cili kishte ne dore edhe nje pako me miell qe perfundoi e gjitha ne koken e Candrevas.

Antonio tentoi te rezistonte dhe te ndalonte kete ‘sulm’, por nuk ja arriti dot edhe pse Icardi u be jo pak pis pas rrezimit qe Candreva i beri.

Por fjalet menjane, kjo eshte video e surprizes te postuar nga Mauro Icardi sot:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.