Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,486 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dnipro-Inter: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen ne tv!

Dnipro-Inter: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen ne tv!
Inter Club Staff

Ndeshja e ardhshme per zikalterit ne Europa League eshte kunder Dnipro ne Kiev, e vlefshme per ndeshjet ne grup. Ne kete takim, Mazzarrit do i duhet te beje pa Nagatomo dhe Medel, por do te kete ne dispozicion Vidic.

Nderkohe qe zikalterit kane pak ore qe kane mberritur ne Ukrahine, shume po pyesin se cili televizion do i transmetoje: Ndeshja do te transmetohet live nga ora 19:00 ne menyre ekskluzive nga Premium Calcio dhe Premium Calcio HD. Ne Shqiperi Europa League transmetohet nga Tring.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.