Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,714 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dnipro-Inter, te rejat mbi formacionin e Mazzarrit…

Dnipro-Inter, te rejat mbi formacionin e Mazzarrit…
Bujar Berishaj

Ne prag te transfertes se Kievit kunder Dnipro te Myron Markevyc, te rejat e fundit qe vijne referohen mbi nje Jonathan te rekuperuar dhe ne gatishmeri pas lodhjes muskulore qe e ka nokautuar per ndeshjen kunder Sassuolos.

Ne mbrojtje, pushim per kapiten Ranocchian qe do te zevendesohet nga Hugo Campagnaro, i shoqeruar nga serbi Nemanja Vidic (pas skualifikimit ne kampionat). Ish-mbrojtesi i Mancheter United do te jete titullar edhe ne transferten ‘Renzo Barbera’ te Palermos.

Ne mediano, pa te skualifikuarin Medel, shanse per te qene titullar per Yann M’Vila, kurse ne sulm eshte i mundshem nje tandem Guarin-Osvaldo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.