Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dodò gati per ne Pinzolo. Paradoksi M’Vila: Rubin thote po per vizitat mjekesore por…

Dodò gati per ne Pinzolo. Paradoksi M’Vila: Rubin thote po per vizitat mjekesore por…
Ardi Deda

Dodò dhe M’Vila u jane nenshtruar kete mengjes vizitave mjekesore, te cilat kane rezultuar pozitive per te dy futbollistet. Por nese per Dodò mungon me vetem zyrtarizimi, per M’Vila kemi nje situate paradoksi: Rubin Kazan ka dhene ok-in per viziten mjekesore te futbollistit, i cili ne fakt ka shkuar ne nje klinike kete mengjes, ku dhe ka takuar Icardin, por nuk ka firmosur akoma dokumentet e huazimit.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags