Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,379 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Doktori i kombetares se Kroacise: “Kovacic, problem me ligamentin e gjurit. Ndjen dhimbje”

Doktori i kombetares se Kroacise: “Kovacic, problem me ligamentin e gjurit. Ndjen dhimbje”
Bujar Berishaj

Vijne te reja sa i perket gjendjes fizike te Mateo Kovacic sa i perket problemit ne gju qe ka pesuar me kombetaren kroate, te reja qe i zbulon doktori Boris Nemec:

“E kame pare Kovacic. Ka nje lendim ne ligamentin kryqak te gjurit. Ndjen akoma shume dhimbje dhe nuk ka asnje mundesi qe te jete ne fushe kunder Norvegjise. Modric do te luaj pa probleme”, kane qene fjalet e tij per mikrofonat e 24sata.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.