Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Donkor dhe Bonazzoli, Krhin dhe Mbaye: Mancini hedh Interin e ri ne Baku…

Donkor dhe Bonazzoli, Krhin dhe Mbaye: Mancini hedh Interin e ri ne Baku…
Inter Club Staff

Roberto Mancini do ti jape nga nje shans te gjithe zevendesuesve kunder Qarabag.

Tekniku zikalter do te beje nje turnover shume rrenjesor ne Europa League. Do ta nisin kete ndeshje si titullare elemente te Primaveres si Bonazzoli dhe Donkor, nderkohe ne krah dhe mesfushe do te luaje Obi dhe Mbaye.

Ja formacioni i mundshem sipas SkySport:

CARRIZO

CAMPAGNARO DONKOR ANDREOLLI D’AMBROSIO

OBI M’VILA KRHIN MBAYE

BONAZZOLI OSVALDO

Grafika e formacionit nga SkySport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.