Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

787 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Donnarumma: “Icardi? I pabesueshem. Shpresoj qe te merkuren do me shkoj mire kunder tij”

Donnarumma: “Icardi? I pabesueshem. Shpresoj qe te merkuren do me shkoj mire kunder tij”
Bujar Berishaj

Per mikrofonat e Milan TV, Gigio Donnarumma ka folur rreth derbyt te se merkures kunder Interit ne San Siro:

“Do te jete nje ndeshje shume e vlefshme per Champions, shpresoj te kete shume entuziazem. Do te japim gjithcka si ne cdo ndeshje”.

Ne frontin tjeter do te jete Mauro Icardi, nje sulmues qe secili portjer nuk do deshironte ta kishte kundershtare dhe gjithashtu autor i nje triplete ne derbyn e kaluar: “Sfida me te? Te shohim si do te shkoj, por eshte nje sulmues i pabesueshem. Sigurisht nga me te fortit. Shpresoj qe do me shkoj mire kunder tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.