Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

816 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dragovic: “Dinamo me ka kerkuar me shume.” Ja oferta ukrainase…

Dragovic: “Dinamo me ka kerkuar me shume.” Ja oferta ukrainase…
Andi Prifti

Aleksandar Dragovic eshte nje hap larg Dinamo Kiev. Vete mbrojtesi austriak ka kofirmuar oferten ukrainase: “Dinamo eshte klubi qe me ka kerkuar me shume. Kane bere oferte te mire, edhe pse nuk me interesojne shume parate. Ndihem i nderuar. Por dhe ne Basilea jam mjaft mire. Duam te bejme mire ne Champions League dhe kjo eshte e rendesishme per mua”, tha Dragovic per Kurier.Oferta e klubit ukrainas eshte 2,2 milione euro ne sezon. Ndersa per Bazelin jane gati 9 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.