Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 12, 2020

Scroll to top

Top

499 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dragovic: “Inter? Nje kenaqesi interesimi i tyre…”

Dragovic: “Inter? Nje kenaqesi interesimi i tyre…”
Xhorxh Gellci

Ne fillim hapja zyrtare nga ana e presidentit te Bazel Bernhard Heusler, i cili tha se jane ne tratativa shume konkrete me Interin per Dragovic. Menjehere pas tij, vete mbrojtesi 22 vjecar austriak ka folur ne mikrofonat e itasportpress: “Tek Bazel jam mire dhe ne kete moment nuk mendoj per skuadra te tjera. Do te me pelqente nje e ardhme ne Serine A ashtu si edhe ne Premier League. Sigurisht, fakti qe emri im po lidhet me Interin me jep kenaqesi te madhe por mbi te ardhmen nuk di asgje, per momentin mendoj per Bazelin.” – ka shpjeguar Dragovic.

Emri i Aleksandar Dragovic eshte kthyer menjehere ne nje nga me te nxehtet per merkaton zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.