Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

1,028 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dragovic: “Inter? Shpresoj se do ndodhe dicka brenda 48 oreve.”

Dragovic: “Inter? Shpresoj se do ndodhe dicka brenda 48 oreve.”
Xhorxh Gellci

Aleksandar Dragovic e ben Interin te nxitoje. Mbrojtesi austriak shpreson qe transferimi i tij tek zikalterit mund te perfundoje brenda 48 oreve te ardhshme.

Nuk eshte nje sekret qe Bazeli po trajton me Interin, por nuk ka akoma asgje te percaktuar. Shpresoj qe ne 48 oret e ardhshme te ndodhe dicka. Dhe deri sa te firmos, do te jem 100% i perqendruar tek Bazeli. Edhe pse ne kete moment nuk eshte e thjeshte. Te shtune ne fushe? Nuk e di…” – keto jane fjalet e vet lojtarit. Sot kishin dale zera se lojtari ishte ne Milano por ai sqaron: “Eshte nje genjeshter, une jam ne Bazel dhe jam gati te luaj miqesoren me Borussia Dortmund neser. Por e di qe Interi dhe Bazeli po flasin.

Ndersa kujtojme se diten e shtune fillon kampionati zviceran. Sipas asaj qe thuhet ne Zvicer, lojtari ka ndryshuar agjentin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.