Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,109 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dragovic: “Me Interin ishte gjithçka e bere. Por me pas…”

Dragovic: “Me Interin ishte gjithçka e bere. Por me pas…”
Andi Prifti

Aleksandar Dragovic kofirmon se kalimi i tij tek Interi ishte pothuajse i kryer. Por shoqeria zikalter nuk e dha oferten e pritur dhe austriaku vendosi te kalonte tek Dinamo Kiev: “E refuzove oferten e pare. Por ata u bene serish te gjalla kete jave dhe u moren me mua me shume perkujdesje. Prandaj zgjodha Dinamo Kiev-in. Ne sezonin e fundit Dinamo-ja e mbylli sezonin poshte pritshmerive, por kete vit duam te fitojme kampionatin dhe te kemi suksese ne kupa nderkombetare.

Interi tani mbetet ne te kaluaren por Dragovic e konfirmon tratativen: “Ne realitet me Interin ishte vendosur gjithçka, por nuk erdhi asgje me shkrim. Per kete arsye u perqendrova tek pergatitja me Bazelin. Thjesht situata me Interin nuk bente per mua.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.