Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dragovic, ne fundjave takim midis Interit dhe Bazelit

Dragovic, ne fundjave takim midis Interit dhe Bazelit
Ardis
  • On 28/06/2013, 13:30

Interi provon qe te pershpejtoje tratativat per Aleksandar Dragovic, mbrojtesin austriak te Bazelit. Sipas gazetes lokale Basler Zeitung, ne fakt, dirigjentet te formacionit helvetik jane ftuar te kalojne nje fundjave ne Milano per nje takim me njerezit e merkatos zikalter. Per Dragovic, qe me Bazelin ka nje kontrate qe i skadon me 2015, jane gati 8 milione franga zviceriane, rreth 7 milione €. Dhe lojtari, qe dite me pare ishte me afer Premier League, duket shume me i bindur per te pranuar oferten e Interit dhe te jete ne dispozicion te Walter Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.