Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

745 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Bologna-INTER, po tentohet rekuperimi i Campagnaro qe…

Drejt Bologna-INTER, po tentohet rekuperimi i Campagnaro qe…
Inter Club Staff

Stervitje ne shi sot per djemte e Mazzarrit. Ne Pinetina sot eshte zhvilluar stervitja e radhes ne prag te ndeshjes me Bolognen te dielen ne darke. Eshte stervitur vec grupit Milito dhe Icardi, ashtu edhe Samuel.

Campagnaro dje ka zhvilluar nje pjese me grupin dhe nje pjese stervitore te personalizuar per te vazhduar rekuperimin. Nderkohe ne Appiano eshte rikthyer edhe Taider dhe Belfodil direkt nga Algjeria.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.