Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,022 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Chievos: Vidic eshte gati, Dodo ne rrezik. Hernanes jashte dhe eshte Obi qe…

Drejt Chievos: Vidic eshte gati, Dodo ne rrezik. Hernanes jashte dhe eshte Obi qe…
Inter Club Staff

Interi, pas barazimit 0-0 ndaj Qarabag, eshte rikthyer ne Milano gjate nates.

Nga sot, grupi ka filluar punen per ndeshjen e ardhshme ndaj Chievos qe do te luhet te henen ne darke. Eshte per tu pare gjendja e Dodo dhe Palacio qe jane stervitur ne Milano edhe gjate dites se djeshme por me shume kane zhvilluar pergatitje te limituar dhe seanca fizioterapie. Me shume ajo qe shqetesoin eshte gjendja e Brazilianit i cili mund te mos perdoret ne Bentegodi: Nese sdo ja dale dot ne vend te tij do te luaje D’Ambrossio. Duke pare se Vidic nuk ka me temperature dhe e ka kaluar gjendjen gripale do te rikthehet ne dispozicion, edhe Icardi duket ne rregull ndersa per Hernanes do te flitet gjate javes qe vjen. Ne fund mbeten per tu vleresuar kushtet e Obit, i cili doli dje nga fusha me nje problem te vogel fizik.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.