Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Empoli: Dy ndryshime ne krahasim me Genoan! Vidic dhe Santon ne vend te…

Drejt Inter-Empoli: Dy ndryshime ne krahasim me Genoan! Vidic dhe Santon ne vend te…
Inter Club Staff

Interi eshte ne pritje te ndeshjes se fundit te sezonit e do te kerkoje me sezben nje fitore per tifozet e saj.

Te dielen ne Meazza do te vije skuadra simpatike e Empolit. Ne kete perballje, Roberto Mancini mund ti besoje formacionit qe kishte ne Genoa, pra 4-3-1-2 me dy te reja vetem: Rikthimi i Vidic titullar pas skualifikimit me nje ndeshje dhe Santon ne vend te skualifikuarit D’Ambrosio.

Ja, edhe sipas Gazzetta dello Sport, formacioni i fundit i Interit per sezonin 2014/2015: Handanovic; Santon, Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Medel, Brozovic, Kovacic; Hernanes; Palacio, Icardi

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.