Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,174 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Fiorentina: Violat kane tre mungesa te rendesishme…

Drejt Inter-Fiorentina: Violat kane tre mungesa te rendesishme…
Inter Club Staff

Fiorentina do te kete tre mungesa teper te rendesishme ne ndeshjen e neserme ndaj Interit ne San Siro.

Pas mungeses se sigurte te Mario Gomes i cili do te mungoje per shkak te demtimit te rende te mare dy jave me pare, Fiores do ti mungoje edhe Cuadrado dhe David Pizarro. Ky i fundit eshte denuar me dy ndeshje, e te paren e shleu ndaj Atalantes, e tashme i mbetet te shlyeje edhe diten e dyte te denimit ndaj Interit. Ai u denua nga gjykatesi sportiv per “kritike me ze te larte” ndaj arbitrit ne ndeshjen Fiorentina-Cagliari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.