Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,989 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Juve: Ka optimizem per Perisic. De Boer po mendon per 4-3-3: ja formacioni!

Drejt Inter-Juve: Ka optimizem per Perisic. De Boer po mendon per 4-3-3: ja formacioni!
Inter Club Staff

Interi duhet te harroje me shpejtesi humbjen e shemtuar ne Europa League dhe duhet te perqendrohet tek Juventusi e cila do te vije ne Milano te dielen pasdite.

Per kete rast, De Boer pret lajme te mira per sa i perket gjendjes se Perisic i cili nuk eshte ne gjendje shume te mire. Per sa i perket te tjereve, tekniku zikalter mund te zbrese pak me poshte Banega qe te kete nje skuader me kompakte. Ansaldi eshte gati por do ta nise nga pankina.

Ky eshte formacioni i mundshem sipas Corriere dello Sport, nje 4-3-3:

Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Joao Mario, Medel, Banega; Candreva, Icardi, Perisic (Eder).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.