Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Inter-Juve, Spalletti buzeqesh: Vecino ne forme ne stervitje dhe shenon 4 gola

Drejt Inter-Juve, Spalletti buzeqesh: Vecino ne forme ne stervitje dhe shenon 4 gola
Bujar Berishaj

Luciano Spalletti mund te buzeqesh.

Sipas sajtit zyrtar te Interit, Matias Vecino eshte shfaqur ne nje forme te mire sot ne stervitje duke shenuar plote 4 gola ne ndeshjen stervitore qe u zhvillua ne fund te stervitjes.

Nje sinjal shume i rendesishem per teknikun zikalter, qe mund te llogarit tani ne uruguajanin e rekuperuar, sidomos duke pasur parasysh mungesen e rendesishme te Gagliardinit.

Vecino luajti disa minuta ne transferten e Chievos dhe derbyn e se shtunes mund ta nis nga minuta e pare ne mes te fushes se bashku me Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.