Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,877 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Juventus-Inter: Pioli po punon me mbrojtjen me 4. Ansaldi mbetet favorit?

Drejt Juventus-Inter: Pioli po punon me mbrojtjen me 4. Ansaldi mbetet favorit?
Inter Club Staff

Inter po punon ne prag te ndeshjes se madhe te se dieles kunder Juventusit.

Pioli, dje ka testuar D’Ambrosio, Medel, Miranda dhe Ansaldi nga minuta e pare me argjentinasin favorit per ta nisur nga minuta e pare. Gagliardini do te rikthehet titullar perkrah Brozovic sebashku me Joao Mario trekuartist plus dy lojtaret e krahut Perisic dhe Candreva ndersa sulmues do te jete Icardi. Nderkohe, ne Milano ka zbarkuar per te bere vizitat mjekesore edhe mbrojtesi me i ri zikalter, Trent Sainsbury qe ka filluar keshtu aventuren e tij zikalter e cila do te zgjase vetem 4 muaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.