Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

944 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Lazio-Inter – Ja gjendja e lojtareve te demtuar te kundershtareve: Immobile, Luis Alberto dhe…

Drejt Lazio-Inter – Ja gjendja e lojtareve te demtuar te kundershtareve: Immobile, Luis Alberto dhe…
Bujar Berishaj

Ditet kalojne dhe Lazio-Inter afrohet.

Ndeshja e xhiros se fundit te kampionatit ne Olimpico do te jete e vlefshme per vendin e katert qe dergon ne Champions League.

Dhe ne prag te kesaj ndeshje duket se Simone Inzaghi mund te buzeqesh. Kjo sepse tekniku lazial pritet te kete bomberin e tij, Ciro Immobile gati per kete ndeshje.

Keshtu te pakten raporton Premium Sport qe per te demtuarin tjeter, Marco Parolo, thote se eshte akoma ne dyshim.

Ne anen tjeter, per spanjollin Luis Alberto duket se nuk ka shpresa qe te luaj duke pare natyren e lendimit te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.