Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,034 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Lazio-Inter, Mancini rekuperon Kuzmanovic. Kovacic titullar?

Drejt Lazio-Inter, Mancini rekuperon Kuzmanovic. Kovacic titullar?
Inter Club Staff

Roberto Mancini rekuperon Kuzmanovic. Lojtari serb sot po stervitet me shoket e skuadres ne Pinetina dhe mund te rikthehet ne dispozicion ne ndeshjet e mbetura te kampionatit, e duke nisur qe nga ajo me Lazion e Piolit.

Nje ndeshje decizive per Interin ajo e se dieles ndaj Lazios e qe Roberto Mancini mund te mendoje qe te zevendesoje nga minuta e pare Mateo Kovacic, o cili ka qene ne pankine ndaj Chievos. Ai shihet nga Mancio si gati per te luajtur nga minuta e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.