Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

962 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Milan-Inter, te marten Spalletti ne konference per shtyp

Drejt Milan-Inter, te marten Spalletti ne konference per shtyp
Bujar Berishaj

Derby della Madoninna po afron.

Te merkuren Inter dhe Milan do te perballen ne San Siro ne ndeshjen e vlefshme per kampionat. Ndeshja do te duhej te luhej 1 muaj me pare por u shty ne kete date per shkak te vdekjes tragjike dhe te papritur te Davide Astorit.

Per te analizuar kete ndeshje dhe per t’iu pergjigjur pyetjeve te gazetareve trajneri zikalter Luciano Spalletti do te jete ne konference per shtyp neser nga ora 16:00.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.